קומיקס

קומיקס

קומיקס- הכנת קומיקס

תוכנה הקומיקס פותחה על ידי חברה בינלאומית המתמחה בתוכנות לילדים.  כמות הקומיקסים שהכינו קומיקס באתר StoryboardThat  עולה על 13 מיליון! 

הכנת הקומיקס מתבצעת באתר הקומיקס סטוריבוארד StoryboardThat. אין צורך להוריד תוכנה למחשב.

בתוכנת הקומיקס אלפי ציורי קומיקס הכוללים רקע, דמויות, חפצים ובועות דיבור. הילדים לא צריכים לדעת לצייר כדי להכין קומיקס בתוכנה.

 כל קומיקסים שתכינו בתוכנת הקומיקס ישמרו תחת שם המשתמש שלכם באתר. 

ניתן להכין קומיקס בודד או ספר קומיקס. כל הקומיקסים ניתנים להדפסה במחשב. 

קומיקס- לינק לאתר ופתיחת משתמש

תוכנת הקומיקס StoryboardThat  נמצאת באתר האינטרנט, התוכנה תורגמה גם לשפה העברית.

ניתן להכין קומיקס באתר ולשמור אותו תחת השם שלכם. כך תוכלו להמשיך לערוך את הקומיקס שלכם בעתיד. 

תלחצו כאן כדי להיכנס לתוכנת הקומיקס.

במידה ואין לכם עדיין שם משתמש לקומיקס תצטרכו לפתוח אותו כרגע. בפעמים הבאות תצטרכו רק להזין את שם המשתמש וססמה שלכם לקומיקס ותוכלו לראות את כל עבודות הקומיקס שלכם שמורות באתר. 

על מנת להיכנס לאתר הקומיקס עם שם משתמש  יש ללחוץ על לחצן “היכנס” בנמצא בפינה הימנית העליונה של דף הבית (להלן צילום מסך).

לאחר מכן תלחצו על “הירשם” (מסומן באדום בצילום מסך להלן).

 

קומיקס הכנה בדף הבית

על מנת לפתוח חשבון קומיקס חדש תצטרכו לספק לאתר הקומיקס שם משתמש, כתובת אימייל וססמה. להלן צילום מסך. 

שם המשתמש שלכם חייב להיות באנגלית. בסיום תלחצו על הלחצן “הירשם”. 

חשבון חדש בקומיקס

על מנת להתחיל ליצור קומיקס יש ללחוץ על הלחצן “צור Storyboard”. 

קומיקס- איך מכינים

להלן צילום מסך של דף הבית של תוכנת הקומיקס (כתובת האתר מסומנת באדום).

על מנת להתחיל להכין קומיקס לחצו על הלחצן צור Storyboard (מסומן בשחור). 

מומלץ להיכנס עם שם משתמש וססמה על מנת שהקומיקס שתכינו ישמר. על מנת לעשות זאת יש ללחוץ על הלחצן “היכנס” ולהזין את פרטי הכניסה שלכם.  

קומיקס לילדים

לאחר שלחצם על הלחצן “צור Storyboard” אתם מועברים למסך חדש בו תתבצע הכנת הקומיקס שלכם.

כל התמונות איתן ניתן להכין קומיקס מסודרות תחת התפריט העליון. להלן צילום מסך. 

בשורה הראשונה של תפריט הקומיקס ישנם לחצנים לסוגי התמונות השונים (רקעים, דמויות וכו’). בצילום מסך להלן נבחר הלחצן “קלעים” (אלה הרקעים של הקומיקס).

בשורה השנייה של תפריט הקומיקס תוכלו לראות חלוקה לקבוצות של הלחצן שלחצם עליו בשורה הראשונה. הקלעים מתחלקים לרקעים של עיר, רקעים של בית בית  וכו’. 

בשורה השלישית של תפריט הקומיקס מוצגות התמונות של הקבוצה שנבחרה בשורה השנייה. בצילום המסך להלן נבחר רקע של בית ספר וניתן לראות בשורה השלישית של תפריט הקומיקס תמונות של אוטובוס, מבנה, כיתה וכו’.  

קומיקס רקעים

כדי להכין קומיקס עליכם לגרור באמצעות העכבר תמונות של קלעים (הרקע של הקומיקס), דמויות וטקסט. הגרירה של תמונות הקומיקס השונות מאוד פשוטה- צריך לעמוד על התמונה שאתם אוהבים (בתפריט העליון), ללחוץ על לחצן העכבר השמאלי ואז לגרור אותה לתוך השטח הלבן של דף הקומיקס

להלן צילום מסך בו נבחר רקע קומיקס של קשת בענן. על מנת למצוא רקע זה תלחצו בתפריט העליון על הלחצן “קלעים” בשורה הראשונה ולאחר מכן על הלחצן “עתידני” בשורה השנייה. במרכז צילום המסך אתם יכולים לראות את רקע הקומיקס לאחר שהוא נגרר לתוך השטח הלבן בו מכינים קומיקס

קומיקס רקע להכנה

לאחר שבחרת וגררתם רקע לקומיקס מתוך לחצן “קלעים” בשטרה העליונה תעברו ללחצן “דמויות” שנמצא מימין ללחצן “קלעים” ותגררו את הדמויות הרצויות לתוך דפי הקומיקס שלכם. 

שימו לב שיש לכם 3 דפי קומיקס לבנים שאתם יכולים להשתמש בהם להכנת הקומיקס שלכם. בכל עמוד קומיקס ניתן לבחור רקע ודמויות אחרות לפי רצונכם.

קומיקס תמונות צבעוניות

לאחר שבחרתם רקעים לקומיקס דרך לחצן “קלעים” ודמויות דרך לחצן “דמויות” תעברו לבחור בועות דיבור לדמויות שלכם דרך לחצן “טקסט”. יש לגרור את בועות הדיבור הרצויות ולשחרר אותן במיקום הרצוי על גבי דף הקומיקס. בועת דיבור לא חייבת להיות צמודה לדמות קומיקס.

ישנם עיצובים רבים לבועות הדיבור מהם תוכלו לבחור, תעברו בין הלחצנים השונים בשורה השנייה בתפריט העליון של תוכנת הקומיקס כדי לראות את כולם. 

להלן צילום מסך. בירוק מסומן לחצן הטקסט תחתיו ניתן לראות את בועות הדיבור השונות שתוכלו לבחור לדמות הקומיקס שלכם. באדום מסומן פנקס שנבחר בתוך לחצן “אובייקטים” בשורה השנייה. בתוך הפנקס רשמנו טקסט עבור דמות הקומיקס שלנו (שלום). 

קומיקס- חיפוש תמונות

ניתן לחפש תמונות קומיקס דרך חלון החיפוש. להלן צילום מסך בו חלון החיפוש מסומן באדום. יש לכתוב את המילה אותה אתם רוצים לחפש באנגלית. בצילום מסך להלן כתבנו את המילה פרח flower והתוצאה הייתה תמונות של פרחים שאיתר אתר הקומיקס (כל התמונות הללו נמצאות בתפריט העליון באתר תחת הלחצנים השונים). 

קומיקס חלון חיפוש

קומיקס- מבחר תמונות רקעים

תמונות הרקע לקומיקס שלכם נמצאות תחת הלחצן “קלעים”. 

סוגי הרקעים של הקומיקס מתחלקים לכמה קבוצות (ראו שורה שנייה של לחצנים המסומנת בשחור בצילום מסך להלן).

הלחצן הראשון של הקלעים נקרא “עיר”. צילום המסך להלן ניתן לראות 55 תמונות רקע שונות של עיר שניתן לב חור מתוכן. 

קומיקס עיר

להלן מבחר תמונות רקעי קומיקס של עיר מתוך הרקעים הניתנים לבחירה.

הלחצן השני של הקלעים נקרא “בידור Entertainment”. בצילום המסך להלן ניתן לראות 35 תמונות רקעי קומיקס שונים מתחום הבידור שניתן לבחור מתוכן. 

קומיקס מסיבה

להלן מבחר תמונות רקעי קומיקס בתחום הבידור מתוך הרקעים הניתנים לבחירה.

הלחצן השני של הקלעים נקרא “בית מקורה. אלה רקעים שהם בתוך הבית. בצילום המסך להלן ניתן לראות 38 תמונות רקעי קומיקס בתוך הבית שניתן לבחור מתוכן. 

רקע בית בפנים לקומיקס

להלן מבחר תמונות רקעי קומיקס של בית מתוך הרקעים הניתנים לבחירה.

הלחצן השלישי של הקלעים נקרא “בית חיצוני. אלה רקעים שהם מחוץ לבית. בצילום המסך להלן ניתן לראות 22 תמונות רקעי קומיקס בתוך הבית שניתן לבחור מתוכן. 

קומיקס תמונות בית

להלן מבחר תמונות רקעי קומיקס מחוץ לבית מתוך הרקעים הניתנים לבחירה.

הלחצן הרביעי  של הקלעים נקרא “בית ספר”. אלה רקעים שהם מחוץ לבית. בצילום המסך להלן ניתן לראות 32 תמונות רקעי קומיקס הקשורים לבית הספר שניתן לבחור מתוכן. 

קומיקס בבית ספר

להלן מבחר תמונות רקעי קומיקס של בית הספר מתוך הרקעים הניתנים לבחירה.

הלחצן החמישי של הקלעים נקרא “אתלטיקה”. אלה רקעים מתחום הספורט. בצילום המסך להלן ניתן לראות 18 תמונות רקעי קומיקס הקשורים לתחום הספורט שניתן לבחור מתוכן. 

קומיקס ספורטיבי

להלן מבחר תמונות רקעי קומיקס של ספורט מתוך הרקעים הניתנים לבחירה.

הלחצן השישי של הקלעים נקרא “הובלה”. אלה רקעים מתחום כלי התחבורה. בצילום המסך להלן ניתן לראות 29 תמונות רקעי קומיקס הקשורים לתחום התחבורה וכבישים שניתן לבחור מתוכן. 

קומיקס רקע כביש וכלי רכב

להלן מבחר תמונות רקעי קומיקס של כבישים ותחבורה מתוך הרקעים הניתנים לבחירה.

הלחצן השביעי של הקלעים נקרא “עבודה”. אלה רקעים מתחום מקומות עבודה. בצילום המסך להלן ניתן לראות 36 תמונות רקעי קומיקס הקשורים לתחום המשרד והישיבות שניתן לבחור מתוכן. 

קומיקס עבודה במשרד

להלן מבחר תמונות רקעי קומיקס של משרד  מתוך הרקעים הניתנים לבחירה.

הלחצן השמיני של הקלעים נקרא “בתים קלסיים”. אלה רקעים של בתים בסגנון עיצוב קלסי. בצילום המסך להלן ניתן לראות 24 תמונות רקעי קומיקס של מבנים קלסיים שניתן לבחור מתוכן. 

קומיקס של בתים

להלן מבחר תמונות רקעי קומיקס של בתים מתוך הרקעים הניתנים לבחירה.

הלחצן התשיעי של הקלעים נקרא “היסטורי”. אלה רקעים של בתים בסגנון עיצוב קלסי. בצילום המסך להלן ניתן לראות 69 תמונות רקעי קומיקס של מבנים הסטוריים שניתן לבחור מתוכן. 

קומיקס רקע תמונות

להלן מבחר תמונות רקעי קומיקס של מבנים הסטורים מתוך הרקעים הניתנים לבחירה.

הלחצן העשירי של הקלעים נקרא “היסטוריית ארצות הברית”. אלה רקעים של בתים בסגנון עיצוב קלסי. בצילום המסך להלן ניתן לראות 46 תמונות רקעי קומיקס של ארצות הברית שניתן לבחור מתוכן. 

קומיקס בנושא ארצות הברית

הלחצן הבא של הקלעים נקרא “מדינה כפרי”. אלה רקעים של כפר בצילום המסך להלן ניתן לראות 27 תמונות רקעי קומיקס של ארצות הברית שניתן לבחור מתוכן. 

קומיקס תמונות של כפר

להלן מבחר תמונות רקעי קומיקס בהן מופיע ים מתוך הרקעים הניתנים לבחירה.

הלחצן הבא של הקלעים נקרא “בחוץ”. אלה רקעים של טבע. בצילום המסך להלן ניתן לראות 61 תמונות רקעי קומיקס של טבע שניתן לבחור מתוכן. 

להלן מבחר תמונות רקעי קומיקס בהן מופיע טבע מתוך הרקעים הניתנים לבחירה.

הלחצן הבא של הקלעים נקרא “עתידני”. אלה רקעים יפים ומיוחדים. בצילום המסך להלן ניתן לראות 40 תמונות רקעי קומיקס מיוחדים שניתן לבחור מתוכן. 

להלן מבחר תמונות רקעי קומיקס מתוך הרקעים הניתנים לבחירה.

הלחצן הבא של הקלעים נקרא “תקריב”. אלה רקעים של טלפונים ואנשים מקרוב. בצילום המסך להלן ניתן לראות 24 תמונות רקעי קומיקס שניתן לבחור מתוכן. 

הלחצן הבא של הקלעים נקרא “דפוסי”. אלה רקעים מוגדלים של קירות וצורות שונות. בצילום המסך להלן ניתן לראות 38 תמונות רקעי קומיקס שניתן לבחור מתוכן. 

להלן מבחר תמונות רקעי קומיקס מתוך הרקעים הניתנים לבחירה.

קומיקס- מבחר תמונות דמויות

בתוכנת הקומיקס מבחר דמויות רב. כל הדמויות לקומיקס נמצאות תחת לחצן “דמויות” בתפריט העליון הראשון. דמויות הקומיקס מחולקות לכמה סוגים לפי הלחצנים בתפריט העליון השני. 

להלן צילום מסך של 94 דמויות קומיקס של מבוגרים שניתן לבחור מתוכן.

להלן צילום מסך של 64 תמונות דמויות קומיקס של נוער. 

קומיקס דמויותצ נערים

לחצן דמויות קומיקס השלישי מכיל 52 דמויות קומיקס של ילדים (בנים, בנות וגם תינוקות).

קומיקס בנים בנות תינוקות
אוהבים? שתפו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מחשבה אחת על “קומיקס”